مهلت ثبت درخواست معلمان و فرهنگیان برای نقل و انتقال

[ad_1]

شهر تهران نیز با توجه به نیاز به نیروی انسانی در رابطه با نقل و انتقال فرهنگیان اعلام کرده است: به آموزگار و معلم مرد در تمام رشته‌ها نیاز دارد اما مهمترین عامل انتقال عدم نیاز مبدأ است.

فرهنگیان متقاضی انتقال به شهر تهران با مراجعه به آدرس enteghal.medu.ir نسبت به ثبت تقاضای ( نقل و انتقال فرهنگیان ) خود اقدام کنند.

نقل و انتقال فرهنگیان

امروز آخرین روز ثبت‌نام فرهنگیان برای برای نقل و انتقال فرهنگیان برون استانی است، طبق امور اداری وزارت آموزش‌وپرورش ثبت‌نام در سامانه نقل و انتقال برون استانی فرهنگیان تا ۹ تیر ماه ۹۶ تمدید شده است.

متقاضیان باید دارای شرایط ذیل باشند:

 

خروج نیروی مرد در تمامی رشته‌ها و سمت‌ها به سایر استان‌ها با تأیید کمیته برنامه ریزی استان و به صورت انتقال موقت مجاز است.

استمرار و تمدید انتقال نیروی مرد در تمامی رشته‌ها و سمت‌ها به سایر استان‌ها با تأیید کمیته  برنامه ریزی استان و به صورت انتقال موقت مجاز است.

متقاضیان باید با توجه به رشته و مدرک تحصیلی و رشته شغلی که در حکم کارگزینی آنان منظور شده تقاضای خود را ارائه کنند.

مدیران و معاونان واحدهای آموزشی و کارکنان شاغل در پست های اداری منحصرا می‌توانند در رشته تدریس قبل از انتصاب در سمت مدیریت یا معاونت و متناسب با مدرک تحصیلی خود منتقل شوند.

حداقل دارای ۵ سال سابقه از زمان استخدام رسمی و پیمانی تا پایان شهریورماه ۹۶ برای متقاضیان انتقال دائم و سه سال سابقه برای متقاضیان انتقال موقت.

نداشتن تعهد به منطقه مبدأ.

افرادی که در مرخصی، مأموریت و انتقال موقت به سر می‌برند در صورت درخواست انتقال باید با رعایت ضوابط این شیوه نامه نسبت به تکمیل تقاضای خود اقدام کنند و هیچ گونه درخواست شخصی در اداره کل مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

انتقال و جابجایی کارکنان آموزشی شاغل در مدارس استثنایی با نظر و تأیید اداره استثنایی امکان پذیر است.

عدم مراجعه افراد پس از اعلام نتیجه انتقالات به منطقه مقصد غیبت تلقی شده و با آنها برابر مقررات رفتار خواهد شد بنابراین منطقه مبدأ حق به کارگیری مجدد این نیروها را نداشته و پس از موافقت مقصد رأساً نسبت به ساماندهی این افراد اقدام کند.

بررسی درخواست متقاضیان و اعلام نظر در سامانه از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان مبدأ و مقصد تا تاریخ ۱۵ تیر ماه انجام خواهد شد.

نتیجه این نقل و انتقال حداکثر تا پایان مرداد ماه اعلام خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *