آغاز ثبت نام نقل و انتقالات فرهنگیان ۹۶

[ad_1]

جهت ثبت درخواست برای نقل و انتقالات فرهنگیان به سامانه رسمی نقل و انتقالات تهران و با ثبت درخواست منتظر نتیجه باشند.

پردازش و اعلام نتیجه به صورت اینترنتی است و در صورت تمایل فرهنگیان میتوانند جهت ثبت درخواست خود در این سامانه اقدام کنند.

سامانه نقل و انتقال فرهنگیان

برای ثبت نام در این سامانه یک کد انتقال یا ثبت نام در نظر گرفته شده است که جهت ثبت نام ابتدا باید این کد را از طریق آموزش و پرورش منطقه محل خود دریافت و سپس جهت ثبت نام به سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان مراجعه کنید.

جهت ثبت نام در این سامانه بعد از دریافت کد و پر کردن اطلاعات مورد نیاز در سامانه باید جهت تایید و صحت مدارک و پرونده و اطلاعات وارد شده به اداره آموزش و پرورش محل خدمت خود مراجعه شود.

نقل و انتقالات

متقاضی حداقل باید دارای ۵ سال سابقه از زمان استخدام رسمی و پیمانی تا پایان ماه شهریور ۹۶ باشد.

متقاضی هیچ تعهدی به منطقه مبدأ نباید داشته باشد.

نیروهای مرد در تمامی رشته ها جهت نقل و انتقال به سایر استان باید توسط کمیته برنامه ریزی استان تأیید شوند و همچنین انتقال آنها به صورت موقت مجاز است.

همچنین تمدید نیروهای مرد در تمامی رشته ها و سمت ها به سایر استان ها حتما باید با تأیید کمیته برنامه ریزی استان صورت گیرد و این تمدید به صورت موقت صورت می پذیرد.

متقاضیان میتوانند فقط با توجه به رشته و مدرک تحصیلی خود تقاضای خود را ارسال کنند و بر اساس رشته شغلی در محل نقل و انتقال مورد نظر توسط جکم کارگزینی تصمیم گیری خواهد شد.

در مورد مدیران و معاونان واحد های آموزشی و همچنین کارکنان شاغل جهت ثبت درخواست تقاضای خود میتوانند در رشته تدریس متناسب با مدرک تحصیلی خود اقدام کنند.

 

 

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *